O nas

Skontaktuj się z nami

Kilka słów na temat naszej działalności.

Historia Naszego Biura ma swój początek jeszcze przed jego powstaniem. U jego podstaw leży wieloletnie doświadczenie jego Założyciela, Pani Katarzyny Bartosiak.
To praktyka zdobyta na stanowiskach kierowniczych działów księgowych wielu przedsiębiorstw.
Stanowisko Głównego Księgowego w firmach krajowych i zagranicznych pozwoliło zdobyć wszechstronną wiedzę. Jednak przyszedł czas, by pójść o krok dalej.
Zaangażowaniem i pasją zainspirowała swoją córkę, z którą w kwietniu 2009 roku otworzyły Biuro. Naszym celem jest fachowa obsługa podmiotów gospodarczych. Obie posiadamy licencje Ministra Finansów o numerze 14583/2006 i 66684/2014 uzyskane przed deregulacją zawodu.

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego klienta.
Wymaga to ciągłego rozwoju i aktualizacji wiedzy z zakresu prawa podatkowego, tak dynamicznie zmieniającego się w obecnych czasach.
Profesjonalne podejście, chęć rozwoju i ambicja pozwalają nam osiągać kolejne cele. Jednym z nich było zdobycie uprawnień doradcy podatkowego. Cieszymy się, że już w 2018 roku na bazie zdobytej w naszej firmie wiedzy i doświadczenia swoją działalność mogła rozpocząć Kancelaria Doradcy Podatkowego Alicja Głownia.
Jeżeli cenią Państwo bezpieczeństwo swojej firmy i liczą na fachową pomoc, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Zawsze bezpieczni

Korzystamy ze sprawdzonego licencjonowanego oprogramowania a nad bezpieczeństwem danych czuwa profesjonalna firma informatyczna